FOTOKALENDÁŘ 2023

Chci si objednat Fotokalendář 2023

Po přijetí objednávky Vám pošlu e-mailem fakturu k úhradě a po připsání částky na účet Fotokalendář 2023 osobně předám či pošlu přes Zásilkovnu. Zadané osobní údaje budou sloužit jen mně za účelem prodeje kalendáře. Děkuji Vám za objednávku.

I letos jsem pro vás připravil Fotokalendář 2023. Najdete v něm fotky, které jsem nafotil pro spolupracující organizace či firmy, momentky z naší rodiny a pokusy se záblesky z improvizovaného ateliéru v garsonce. 

Je tedy fakt, že jsem tento rok strávil více času na handbiku, než za fotoaparátem. I tak jsem se ale snažil používat Gopro, které lze ovládat hlasem a umožňuje mi tak zachytit momenty z cest mým pohledem. V červnu jsme mimo jiné s kamarády uspořádali cyklojízdu kolem České republiky s názvem „Jé, co to jé?“.

Z výtěžku prodeje minulého fotokalendáře jsem měl zálusk na iPad Pro, kde lze parádně upravovat fotky stylusem. Stala se ale nevídaná a neslýchaná věc. Oslovila mě paní Klára s kouzlem, které prý lze použít jen jednou za sto let a iPad Pro mI zakoupila. Pořídil jsem tedy záblesk do mého improvizovaného ateliéru v garsonce.

Fotokalendář 2023 je kvalitně vytištěn na formátu 45×30 cm. Objednat si ho můžete u mě za 999 Kč. V případě zájmu, prosím, vyplňte objednávkový formulář nebo se za mnou osobně zastavte. Děkuji vám za podporu.

děkuji za podporu