KALENDÁŘ 2022

Kalendář 2022 by se dal charakterizovat názvem „Kam jsem si stoupnul, tam jsem cvaknul.“ Nebo teda spíš „Kam mě postavili, tam jsem fotil.“ Nebo tak nějak… a protože jsem docela často někde postával, mohl jsem  během roku několik černobílých momentek vyfotit, a ty mně nejmilejší jsem dal do fotokalendáře pro rok 2022. Fotografie jsou z prostředí ve kterém žiju. Kromě focení ještě plavu a jezdím na handbiku.

No, a proč si vlastně koupit kalendář ode mě? S myší se moje ruce nekamarádí a vše „pytlíkuju“ na touchpadu. Z výtěžku bych si rád pořídil Ipad Pro se stylusem, který mi umožní snadněji editovat fotky. 

Kalendář je kvalitně vytištěn na formátu 45×30 cm. Objednat si ho můžete u mě za 999 Kč. V případě zájmu, prosím, vyplňte objednávkový formulář níže. Děkuji vám za podporu.

kalendar_2022

Chci si objednat Fotokalendář 2022

Po přijetí objednávky Vám pošlu e-mailem fakturu k úhradě a po připsání částky na účet Kalendář 2022 osobně předám či pošlu přes Zásilkovnu. Zadané osobní údaje budou sloužit jen mně za účelem prodeje kalendáře. Děkuji Vám za objednávku.

děkuji za podporu